Wycieczka do Berlina
25 maja 2026 roku uczniowie Szkoły Podstawowej
w Boleszkowicach uczestniczyli w wycieczce do Berlina. Podczas wyjazdu spacerowaliśmy po dzielnicy rządowej, zobaczyliśmy Bramę Brandenburską oraz Reichstag. Odwiedziliśmy także Pomnik Ofiar Muru Berlińskiego, gdzie uczniowie poznali historię podziału Berlina.
Dużą atrakcją była wizyta w Berlińskim Zoo i akwarium, gdzie mogliśmy zobaczyć wiele ciekawych gatunków zwierząt i ryb.
Wycieczka była bardzo udana i dostarczyła uczniom wielu nowych doświadczeń oraz wiedzy.